fast skin repair

SENSITIVE SKIN SOLUTIONS

Krem regenerujący do skóry wrażliwej i podrażnionej
50 ml

Krem regenerujący do skóry wrażliwej i podrażnionej. Wspomaga odbudowę powierzchniowej warstwy skóry i przywraca równowagę barierową skóry, zapewniając jej komfort, elastyczność i miękkość

REGENERUJĄCY: Pantenol o właściwościach regenerujących wraz z Centella asiatica i alantoiną, wspomaga odbudowę skóry, zapobiegając podrażnieniom, łuszczeniu się i zaczerwienieniom.

ODBUDOWUJĄCY I NAWILŻAJĄCY: Obecność składników aktywnych o wysokiej zawartości lipidów, takich jak skwalen, wraz ze składnikami aktywnymi o działaniu nawilżającym, takimi jak kwas hialuronowy i mocznik, przywracają równowagę płaszcza hydrolipidowego, chroniąc skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i zapobiegając jej odwodnieniu.

PRZECIWZAPALNY I ŁAGODZĄCY: Łagodzi reakcję zapalną, przywracając skórze komfort, elastyczność i miękkość.

BALANSUJĄCY: Obecność prebiotyku, acetyloheptapeptydu-4, wspomaga równowagę mikroflory i obecność korzystnych bakterii w celu wzmocnienia funkcji barierowej, a tym samym naturalnego systemu obronnego skóry.

ANTYOKSYDACYJNY: Tretrapeptide-2 przeciwdziała uszkodzeniom oksydacyjnym powodowanym przez liczne czynniki zewnętrzne.

Kategoria produktu użytek domowy
Wiek wszystkie
Faza rutynowa zabieg
Rodzaj skóry wrażliwa, wszystkie
wskazania Wskazany dla skóry wrażliwej oraz podrażnionej negatywnym działaniem czynników zewnętrznych (słońce, zimno, wiatr,...), jak również po zabiegach medycyny estetycznej.
Powierzchnia objęta zabiegiem twarz
Zobacz więcej

acety tetrapeptide-2 (antioxidante)

acetyl heptapéptide- 4 (prebiotico)

kwas hialuronowy

alantoina

wąkrotka azjatycka

escualano

ekstrakt z lukrecji

pantenol

mocznik