energy C
complex

icon-brightening

ANTIAGING BRIGHTENING SOLUTIONS

4 tygodnie intensywnej kuracji o działaniu przeciwutleniającym, nawilżającym i napinającym. Preparat zwiększa zdolności ochronne skóry przed szkodliwym wpływem wolnych rodników, utrzymując ją w stanie równowagi.
4 x 7 ml

4 tygodnie intensywnej kuracji o działaniu przeciwutleniającym, nawilżającym i napinającym. Preparat zwiększa zdolności ochronne skóry przed szkodliwym wpływem wolnych rodników, utrzymując ją w stanie równowagi. Niezwykle wysokie stężenie stabilnej postaci witaminy C (10%) jest zamknięta w kapsule ochronnej, aby zachować swoje właściwości do momentu użycia. Po uwolnieniu witaminy C serum przechowuje się w lodówce i używa przez 7 kolejnych dni. Każda butelka odpowiada jednemu tygodniowi kuracji. W celu utrzymania skóry w optymalnym stanie zaleca się powtarzanie kuracji co 4 miesiące.

Marka energy C
Kategoria produktu użytek domowy
Wiek 20-29
Faza rutynowa zabieg
Rodzaj skóry wszystkie
wskazania Wyjątkowo intensywna kuracja dzięki wysokiemu stężeniu substancji aktywnych, polecana w celu redukcji i wygładzenia drobnych zmarszczek i pierwszych linii mimicznych. Zapewnia optymalny poziom nawilżenia, ochronę przed szkodliwym wpływem promieni UV oraz niweluje pierwsze oznaki starzenia.
Powierzchnia objęta zabiegiem twarz
Zobacz więcej

kwas askorbinowy

ekstrakt z owsa

witamina F

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!