plamy pigmentacyjne i przebarwienia

PROFESJONALNE ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE DEPIGMENTACJI

rozwiązania mesoestetic® dla specjalistów w dziedzinie kosmetyki, w celu leczenia plam pigmentacyjnych. Wyniki potwierdzone klinicznie.

plamy pigmentacyjne i przebarwienia

W mesoestetic® jesteśmy specjalistami w depigmentacji skóry. Ponad 30 lat ciągłego poszukiwania innowacji w tej dziedzinie pozwoliło nam zaoferować skonsolidowane, uznane rozwiązania w zakresie depigmentacji, które wspierają naszą pozycję lidera. Udostępniamy specjalistom w dziedzinie kosmetyki szereg rozwiązań w zakresie depigmentacji oraz wiedzę kliniczną i protokoły niezbędne do leczenia każdego rodzaju przebarwień skóry z maksymalną skutecznością, bezpieczeństwem i satysfakcją dla pacjenta.

Odkryj nasze rozwiązania w zakresie depigmentacji mesoestetic wykonywanej przez specjalistów i przetestuj je.

Wszystkie produkty
  1. Silne połączenie składników aktywnych o działaniu wybielającym, korygującym zaburzenia pigmentacji oraz przeciwutleniającym.

    Zobacz więcej
  2. Peeling o działaniu depigmentującym, którego złożona formuła przyspiesza odnowę naskórka w celu eliminacji powierzchniowo nagromadzonej melaniny. Zapewnia widoczną poprawę kolorytu i kondycji skóry, rozjaśnia istniejące przebarwienia oraz zapobiega powstawaniu kolejnych. Dodaje skórze świetlistości.

    Zobacz więcej
  3. Powierzchniowy peeling o szerokim spektrum działania. Wskazania: fotostarzenie się – od łagodnego do umiarkowanego, drobne linie i zmarszczki, utrata jędrności i elastyczności, nierwnomierny, szary koloryt, drobne niedoskonałości

    Zobacz więcej