couperend cream

SENSITIVE SKIN SOLUTIONS

Krem nawilżający redukujący zaczerwienienia i wzmacniający kruche ściany naczynek krwionośnych.
50 ml

Krem nawilżający zmniejszający kruchość naczyń krwionośnych i zaczerwienienia. Wzmacnia kruche ściany naczynek krwionośnych, zmniejsza intensywność zaczerwienienia i teleangiektazji.

PRZECIW ZACZERWIENIENIOM: połączenie ekstraktów z Nostrzyka Żółtego, Myszopłocha Kolczastego, Żurawiny, Hesperydyny i Escyny ma silne działanie przeciwzapalne i wazoochronne, niwelując widoczne zaczerwienienia i wzmacniając ściany naczynek krwionośnych. Poprawia wygląd skóry, zapewniając jednolitość i gładkość.

ODBUDOWUJĄCY I NAWILŻAJĄCY: bogaty w skwalan i pantenol zapewnia odżywienie i elastyczność. Zapobiega łuszczeniu się i podrażnieniom skóry.

BALANSUJĄCY: obecność prebiotyku, acetyloheptapeptydu-4, wspomaga równowagę mikroflory i obecność korzystnych bakterii w celu wzmocnienia funkcji barierowej, a tym samym naturalnego systemu obronnego skóry.

ANTYOKSYDACYJNY: tretrapeptide-2 przeciwdziała uszkodzeniom oksydacyjnym powodowanym przez liczne czynniki zewnętrzne.

Kategoria produktu użytek domowy
Wiek wszystkie
Faza rutynowa zabieg
Rodzaj skóry wrażliwa
wskazania Wskazany do pielęgnacji skóry wrażliwej ze skłonnością do rozszerzonych i pękających naczynek. Charakteryzują się one występowaniem miejscowego zaczerwienienia i kruchości naczyń krwionośnych, w obszarach takich jak skrzydełka nosa, nos, policzki i broda, często w postaci pajączków lub teleangiektazji.
Powierzchnia objęta zabiegiem twarz
Zobacz więcej

acety tetrapeptide-2 (antioxidante)

acetyl heptapéptide- 4 (prebiotico)

wąkrotka azjatycka

escyna

escualano

ekstrakt z jagód

ekstrakt z nostrzyka

extracto de ruscus aculeatus

hesperydyna

pantenol