cosmelan®
pack

PIGMENT CONTROL PROFESSIONAL SOLUTIONS

cosmelan® to profesjonalna metoda depigmentacji, która kompleksowo niweluje występujące przebarwienia oraz zapobiega pojawianiu się nowych.

Pack

cosmelan® to profesjonalna metoda depigmentacji, która kompleksowo usuwa najcięższe i najbardziej oporne przebarwienia z maksymalną skutecznością i bezpieczeństwem.

- oil removing solution: roztwór odtłuszczający.
- cosmelan 1: intensywnie depigmentująca maska do twarzy.

Produkty do wyłącznego użytku profesjonalnego, zabieg w gabinecie (etap 1):

- cosmelan 2: krem ​​do użytku domowego, który zwiększa działanie depigmentacyjne maski cosmelan 1, kontrolując produkcję melaniny i zapobiegając ponownemu pojawieniu się przebarwień.
- melan recovery: intensywnie kojący balsam zwalczający objawy związane z podrażnieniem i zaczerwienieniem. Zmniejsza wrażliwość skóry i wzmacnia mechanizmy obronne, przynosząc ukojenie podczas zabiegu cosmelan.
- melan 130 pigment control: bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna z kolorowymi pigmentami. Filtr przeciwsłoneczny o szerokim spektrum działania, który chroni skórę przed promieniowaniem i pomaga utrzymać przebarwienia pod kontrolą.

Efekty zabiegu

Po
Przed Przed
Po
Redukcja przebarwień oraz poprawa tekstury i wyglądu skóry. Ostuda (fototyp I–III)
Po
Przed Przed
Po
Reduction of discoloration and improvement of the texture and appearance of the skin. Senile lentil spots (phototype I-III)
Rodzaj skóry wszystkie.
Powierzchnia objęta zabiegiem twarz.
Zmartwienia plamy i przebarwienia.

Informacje o leczeniu

Jego główne działanie polega na złagodzeniu oraz zlikwidowaniu nabytych niedoskonałości pigmentacyjnych skóry twarzy.

Dodatkowo nadaje blasku i wyrównuje koloryt skóry.

etapy:

etap 1: intensywna depigmentacja

Na tym etapie eliminowane są złogi melaniny i stymulowana jest odnowa pierwszych warstw skóry, co poprawia jej wygląd i zmniejsza intensywność przebarwień.

sposób użycia:

Lekarz nakłada maskę o intensywnym działaniu depigmentacyjnym cosmelan 1.

Po nałożeniu maski, pacjent wraca do domu i pozostawia ją na powierzchni skóry przez czas wskazany przez specjalistę, czyli 8-12 godzin.

etap 2: trwała depigmentacja

Po upływie 48-72 godzin od zmycia maski należy kontynuować pielęgnację depigmentującą, aby przedłużyć naprawcze działanie metody cosmelan® i uregulować nadprodukcję melaniny.

sposób użycia:

Rozpoczynamy od codziennej aplikacji kremu cosmelan 2, melan recovery oraz melan 130 pigment control.

Nakładać cosmelan 2 trzy razy w ciągu dnia (rano, w południe i wieczorem), a następnie stosować melan recovery oraz melan 130 pigment control po każdorazowej aplikacji kremu cosmelan 2 w ciągu dnia.

etap 3: regulacja pigmentacji

Na tym etapie ważne jest, aby skupić się na przyczynie powstawania przebarwień. regulacja nadprodukcji melaniny. Nadprodukcja melaniny powinna być regulowana w celu zapobiegania ponownego pojawiania się przebarwień oraz wyrównania kolorytu skóry.

sposób użycia:

Nakładać cosmelan 2 rano i wieczorem, a następnie stosować melan recovery i filtr melan 130 pigment control po każdorazowej aplikacji kremu cosmelan 2 w ciągu dnia. W przypadku ekspozycji skóry na słońce, ponownie nakładać filtr co dwie godziny.

etap 4: kontrola

Istnieje ciągłe ryzyko pojawienia się przebarwień. W trakcie tego etapu terapia skupia się na zapobieganiu ponownego pojawienia się przebarwień oraz powstania nowych.

sposób użycia:

Nakładać cosmelan 2 wieczorem, a następnie stosować balsam melan recovery. W ciągu dnia stosować krem melan 130 pigment control przed każdą ekspozycją skóry na słońce.