mesoprotech®
mineral matt antiaging fluid

PHOTOPROTECTION SOLUTIONS

50 ml
Lekki fluid SPF 50+ przeciwdziałający efektom starzenia o wysokiej tolerancji dla skóry mieszanej, tłustej i wrażliwej, zapewniay matowy wygląd.

Lekki fluid SPF 50+ przeciwdziałający efektom starzenia o wysokiej tolerancji dla skóry mieszanej, tłustej i wrażliwej, zapewniay matowy wygląd. Wodoodporny.

Collagen pro-47

kompleks mesoprotech®

Powierzchnia objęta zabiegiem twarz.
Częstotliwość użycia trzy razy dziennie.
Pora użycia rano, w południe and po południu.
Clock trzy razy dziennie, rano, w południe and po południu.

Lekki fluid SPF 50+ przeciwdziałający efektom starzenia o wysokiej tolerancji dla skóry mieszanej, tłustej i wrażliwej, zapewniay matowy wygląd.

Dodatkowe informacje

Marka mesoprotech®
Kategoria produktu użytek domowy
Wiek wszystkie
Faza rutynowa ochrona
Rodzaj skóry mieszanav, tłusta, wrażliwa
wskazania Skóra wrażliwa, mieszana i tłusta. Lekka emulsja przeciwdziałająca efektom starzenia, zapewniająca bardzo wysoką ochronę przeciwsłoneczną. Jej formuła opiera się na filtrach fizycznych i zapewnia ekstremalną tolerancję nawet dla skóry wrażliwej lub podrażnionej. Konsystencja w kontakcie ze skórą zmienia się w pudrową emulsję, która wchłania nadmiar sebum. Dzięki temu fluid nadaje się skóry tłustej i skłonnej do trądziku. Nie zatyka porów.
Powierzchnia objęta zabiegiem twarz
Zobacz więcej

W tej sekcji możesz zadać dowolne pytanie na temat tego produktu i zabiegu.

Możesz również odwiedzić naszych specjalistów w ich gabinetach, aby uzyskać porady dotyczące najbardziej odpowiednich zabiegów dla Twojej skóry i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zobacz centra
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

uzupełnij medyczną kosmetyczną pielęgnację skóry