mesofiller® sensitive

intimate filler medical solutions

Rozwiązania z usieciowanym kwasem hialuronowym do rozwiązywania problemów estetycznych, regeneracyjnych i funkcjonalnych okolic intymnych kobiet.

mesofiller sensitive

zwiększa nawilżenie

funkcjonalność błony śluzowej pochwy, zmniejszając dyskomfort związany z suchością.

zwiększa grubość tkanki

Wspomaga regenerację tkanek, i zmniejsza problemy z tarciem.

poprawia komfort i samopoczucie

Zwiększa objętość stref erogennych ułatwia tarcie, zmniejsza ból i wpływa na poprawę stosunków płciowych.

wzmacnia funkcję ochronną

Wypełnia i przywraca objętość kanek warg sromowych większych w celu zachowania ich funkcji ochronnych i poprawienia ich wyglądu.

mesofiller

co to jest mesofiller® sensitive?

mesofiller® sensitive, to zabieg wykonywany w gabinecie z zastosowaniem roztworów usieciowanego kwasu hialuronowego. Pozwala skutecznie rozwiązywać problemy estetyczne, regeneracyjne i funkcjonalne okolic intymnych kobiet.

Co to jest kwas
hialuronowy?

Kwas hialuronowy jest niezbędną cząsteczką występującą naturalnie w skórze. Kwas hialuronowy jest szeroko stosowany w medycynie estetycznej do przywracania objętości skóry oraz do leczenia wielu schorzeń.

Te cząsteczki pochodzenia biotechnologicznego, są przekształcane w procesie zwanym sieciowaniem, w wyniku którego powstaje żel o zróżnicowanej konsystencji dostosowujący się do każdego leczonego obszaru.

Dzięki doskonałemu dermopowinowactwu doskonale integruje się z tkanką i zapewnia bezpieczne, naturalne i długotrwałe rezultaty już po jednej sesji.

prawdziwe doświadczenia

Poznaj, jakie miała doświadczenie pacjentka, która przeszła zabieg z użyciem usieciowanego kwasu hialuronowego mesofiller® sensitive.

Na czym polega zabieg mesofiller® sensitive?

mesofiller® sensitive to zabieg pozwalający skutecznie rozwiązać problemy estetyczne, regeneracyjne i funkcjonalne kobiecych okolic intymnych podczas jednej sesji. Zabieg składa się z dwóch etapów, jednego w centrum medycznym i drugiego w domu

mesofiller® sensitive często zadawane pytania

Na czym polega zabieg mesofiller® sensitive?

Jest to szybki, niechirurgiczny zabieg polegający na wstrzyknięciu przez personel medyczny usieciowanego kwasu hialuronowego w okolicę poddawaną zabiegowi.

Czy zabieg mesofiller® sensitive jest bezbolesny?

Jest to technika małoinwazyjna, która sprawia, że odczucia pacjentki są minimalne. W przypadku nadmiernej wrażliwości można wcześniej zastosować krem znieczulający.

Kiedy mogę wznowić zwykłe czynności?

Ponieważ jest to zabieg małoinwazyjny, nie wymaga czasu na rekonwalescencję i od razu można wrócić do normalnej aktywności.

Czy mesofiller® sensitive wywołuje skutki uboczne?

Personel medyczny znający technikę może zmniejszyć działania niepożądane, które mogą wystąpić, takie jak niewielki dyskomfort, opuchlizna, zaczerwienienie lub obrzęk w wyniku wstrzyknięcia, które ustępują po 48-72 godzinach.

Jaką pielęgnację należy stosować po zabiegu?

W ciągu 48-72 godzin po zabiegu należy unikać nadmiernej ekspozycji na słońce, światło naturalne i sztuczne, a także źródła ciepła, sauny czy basenu.

¿qué cuidados hay que tener en cuenta después del tratamiento?

En las 48-72 horas posteriores a la sesión de tratamiento, se debe evitar la exposición excesiva al sol, luz natural y artificial, así como a fuentes de calor, saunas o piscinas.

Jak długo trzeba czekać na efekty?

Rezultaty są widoczne od pierwszej chwili, choć ostateczne będą po 6 dniach od podania, gdyż w tym czasie może pojawić się niewielki obrzęk w okolicy.

Jak długo utrzymują się efekty?

W zależności od obszaru, który ma być podany zabiegowi, zastosowanej ilości i pacjenta, zwykle utrzymują się od 9 do 12 miesięcy.