melan tran3x

melan tran3x

PIGMENT CONTROL SOLUTIONS

WIELOWYMIAROWE ROZWIĄZANIE W ZAKRESIE DEPIGMENTACJI

Domowa linia depigmentująca składająca się z dwóch synergicznie działających produktów: koncentratu + żelu-kremu. Formuły zawierają popularne i zróżnicowane składniki aktywne m.in. kwas traneksamowy, który stanowi uzupełnienie standardowych kuracji, dzięki swoim innowacyjnym mechanizmom terapeutycznym. Linia charakteryzuje się wysoką tolerancją skóry i stanowi uzupełnienie profesjonalnych zabiegów depigmentujących: peelingów, mikronakłuwania, terapii laserowych.

3 synergiczne wymiary


Jego innowacyjny mechanizm działa na keratynocyty (rys. 1), hamując uwalnianie środków pobudzających melanocyty oraz czynników wyzwalających proces zapalny i naczyniowy: prostaglandyny (PG) i endotelina-1 (ET-1).

Waskularyzacja: Zmniejsza nadmierne unaczynienie, które charakteryzuje niektóre nawracające przebarwienia, takie jak ostuda.

Zapalenie: Działa na proces zapalny występujący po negatywnym działaniu czynników zewnętrznych, zmianach skórnych (trądzik, blizny) czy zabiegach medyczno-kosmetycznych, takich jak laser czy fotodepilacja.

Pigmentacja: Skutecznie reguluje proces melanogenezy poprzez zmniejszenie ilości i aktywności tyrozynazy, zapobiegając proliferacji melanocytów i zmniejszając ich gęstość.

Program modułowy


tran3x to innowacyjna, moudłowa, nieinwazyjna kuracja, która łączy kilka kategorii składników w celu uzyskania integralnego działania depigmentującego, które pozwala mu redukować przebarwienia na kilku głębokościach.

Pozwala łączyć różne metody modulowania intensywności depigmentacji.

produkty melan tran3x