option image

dermamelan® intimate

Zabieg depigmentacyjny okolic intymnych

PIGMENT CONTROL INTIMATE PROFESSIONAL SOLUTIONS

Metoda depigmentacyjna na okolice intymne o podwójnym działaniu, intensywnie koryguje i reguluje zmiany pigmentacyjne. Opracowana we współpracy z ekspertami w dziedzinie ginekologii.

Przebarwienia okolic intymnych stanowią coraz większy problem i są jednym z zabiegów dermo-estetycznych, który wzbudza największe zainteresowanie. Dzieje się tak dlatego, że ciemnienie skóry w okolicach intymnych może zmniejszać komfort życia, wpływając na samoocenę i życie seksualne.

dermamelan-intimate

Co to jest dermamelan® intimate?

dermamelan® intimate to metoda depigmentacyjna, która zapewnia działanie korygujące i regulujące, osiągając skuteczne krótko- i długoterminowe efekty w celu skorygowania przebarwień w okolicy narządów płciowych, odbytu, wzgórka łonowego, wewnętrznej strony ud i pachwin.

Kompleksowe rozwiązanie, które wykorzystuje bogate doświadczenie mesoestetic® w dziedzinie pigmentacji i które umożliwia redukcję niedoskonałości pigmentacyjnych w trakcie jednej sesji w gabinecie oraz poprawę napięcia, jędrności i wyglądu okolic intymnych, dzięki skutecznej formule, dostosowanej do właściwości skóry w tym obszarze.

Opinie pacjentów

Na czym polega zabieg dermamelan® intimate?

dermamelan® intimate to przeciwstarzeniowa metoda depigmentacji okolic intymnych, która zapewnia działanie korygujące i regulujące. Pozwala osiągnąć skuteczne krótko- i długoterminowe efekty podczas jednej sesji w gabinecie.

Często zadawane pytania dermamelan® intimate

Na czym polega?

Jest to zabieg miejscowy (stosowany na skórę), który łączy sesję w gabinecie lekarskim z domową pielęgnacją. Przestrzegnie protokołu domowego jest kluczem do uzyskania pożądanego efektu.

Jak to działa?

dermamelan® intimate posiada unikalny mechanizm podwójnego działania, pozwalający osiągnąć trwałe efekty, dodatkowo zapobiega nawracaniu przebarwień. Z jednej strony przyspiesza odnowę i złuszczanie naskórka, intensywnie łagodząc istniejące przebarwienia. Z drugiej strony, jego działanie regulacyjne wpływa na źródło problemu, zapobiegając pojawianiu się nowych przebarwień.

Czy to całkowicie bezbolesny zabieg?

Jest to proces, w którym skóra odnawia się stopniowo i w kontrolowany sposób. W fazie początkowej i po zabiegu w gabinecie medycznym skóra wydaje się zaczerwieniona i może sz odczuwać ciepło, ale są to łagodne i spodziewane odczucia, które znikną po 24-48 godzinach. Podczas pielęgnacji domowej normalnym zjawiskiem jest lekkie złuszczanie, czasami możesz odczuwać nadwrażliwość. Efekty te ustępują dzięki stosowaniu zaleconych przez specjalistę domowych preparatów.

Czy zabieg można pogodzić z codziennymi czynnościami?

Ponieważ jest to nieinwazyjny zabieg miejscowy, objawy z nim związane nie przeszkadzają w prowadzeniu normalnego życia. Jednak konieczne jest wdrożenie niezbędnej, codziennej pielęgnacji i postępowanie zgodnie z protokołem, a także unikanie bezpośredniego nasłonecznienia.

Czy przebarwienia pochwy znikną całkowicie i na zawsze?

Przebarwienia bledną w bardzo dużym stopniu, jednak tam, gdzie pojawiło się przebarwienie, zawsze jest tendencja do jego nawrotu. Dlatego konieczne jest przestrzeganie domowej pielęgnacji i unikanie bezpośredniego nasłonecznienia.

Jaka jest najlepsza pora roku na przeprowadzenie zabiegu?

Ponieważ jest to obszar, w którym można uniknąć bezpośredniego nasłonecznienia, zabieg można przeprowadzić o każdej porze roku.

Jakie ma zalety w porównaniu z innymi zabiegami depigmentacyjnymi?

Inne zabiegi, takie jak laser lub peeling, działają korygująco na przebarwienia, usuwając pigment nagromadzony w skórze, ale nie są w stanie zapobiec ich nawrotowi dermamelan® intimate ma podwójne działanie, korygujące, ale także regulujące, które leczy źródło problemu i kontroluje nadprodukcję pigmentu, aby zapobiec ponownemu pojawieniu się przebarwienia.