micellar biphasic

CLEANSING SOLUTIONS

150 ml
Dwufazowy płyn do demakijażu oczu i ust o wysokiej tolerancji. Delikatnie usuwa zanieczyszczenia i makijaż. Wodoodporny.

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu i ust o wysokiej tolerancji. Delikatnie usuwa brud i makijaż, wodoodporny, bez tłustych pozostałości.

DWUFAZOWY PŁYN DO DEMAKIJAŻU, EKSTREMALNA MIĘKKOŚĆ: zawiera micele, które wychwytują brud i makijaż z maksymalną miękkością. Zawiera olej słonecznikowy, który skutecznie usuwa najtrudniejszy makijaż i zapewnia miękkość.

DZIAŁANIE BIOBILANSUJĄCE: aktywny postbiotyczny Ferment Lactobacillus, pozyskiwany z fermentacji bakterii, sprzyja równowadze mikroflory w celu wzmocnienia i zachowania funkcji bariery skórnej w optymalnych warunkach.

DZIAŁANIE PRZECIW ZANIECZYSZCZENIOM: aktywny biotechnologicznie Urban D-tox działa w dwojaki sposób na wpływ zanieczyszczeń na skórę: z jednej strony pozwala na usuwanie zanieczyszczeń osadzających się na skórze, a z drugiej zmniejsza stres oksydacyjny, który przyspiesza starzenie się skóry.

Olej słonecznikowy

Lactobacillus Ferment

micelas

Urban D-tox

Powierzchnia objęta zabiegiem okolice oczu.
Częstotliwość użycia po fazie oczyszczania.
Pora użycia rano and wieczorem.
Clock po fazie oczyszczania, rano and wieczorem.

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu i ust o wysokiej tolerancji. Delikatnie usuwa zanieczyszczenia i makijaż. Wodoodporny.

Dodatkowe informacje

Kategoria produktu użytek domowy
Wiek wszystkie
Faza rutynowa higiena
Rodzaj skóry wszystkie
wskazania W naturalny sposób i pod wpływem warunków środowiskowych oraz indywidualnych przyzwyczajeń na warstwie rogowej odkładają się tłuszcz, pot, zanieczyszczenia, ślady makijażu i drobnoustroje. Czynniki te bezpośrednio wpływają na równowagę skóry, czego następstwem są widoczne na skórze: utrata blasku i matowy koloryt, zatykanie porów oraz przebarwienia, przedwczesne utlenianie i starzenie się oraz nierówna tekstura.
Powierzchnia objęta zabiegiem okolice oczu
Zobacz więcej

W tej sekcji możesz zadać dowolne pytanie na temat tego produktu i zabiegu.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

uzupełnij medyczną kosmetyczną pielęgnację skóry