Grascontrol
Doble efecto

suplement diety, sprzymierzeniec w utrzymaniu idealnej wagi

20 x 5 ml
Suplement diety o podwójnym działaniu: eliminuje zatrzymane płyny i tłuszcze oraz przekształca kwasy tłuszczowe w energię.

Suplement diety o podwójnym działaniu: eliminuje zatrzymane płyny i nadmiar tłuszczu oraz przekształca kwasy tłuszczowe w energię. Normalizuje metabolizm i usprawnia procesy trawienne i ruchy jelit, jednocześnie wspomaga metabolizm tłuszczów i zwiększaj napięcie mięśniowe. Każde opakowanie zawiera 20 ampułek.

Ekstrakt z karczocha

L-karnityna

Powierzchnia objęta zabiegiem ciało.
Częstotliwość użycia raz dziennie.
Pora użycia rano, w południe, po południu and wieczorem.
Clock raz dziennie, rano, w południe, po południu and wieczorem.

Suplement diety o podwójnym działaniu: eliminuje zatrzymane płyny i tłuszcze oraz przekształca kwasy tłuszczowe w energię.

Dodatkowe informacje

Marka Grascontrol
Kategoria produktu użytek domowy
Wiek wszystkie
Faza rutynowa zabieg
Rodzaj skóry wszystkie
wskazania Połączenie L-karnityny i wyciągu z karczocha w ramach planu obejmującego kurację odchudzającą w połaczeniu z niskokaloryczną dietą i aktywnością fizyczną. Właściwości L-karnityny: przyspiesza metabolizm tłuszczów, które wykorzystywane są jako źródło energii. Chroni komórki nerwowe, zmniejsza zmęczenie i hamuje apetyt. Właściwości wyciągu z karczocha: działa moczopędnie sprzyjając eliminacji nadmiaru płynów, a także ułatwia trawienie i zmniejsza uczucia wzdęcia. Posiada również właściwości przeciwutleniające.
Powierzchnia objęta zabiegiem ciało
Zobacz więcej

W tej sekcji możesz zadać dowolne pytanie na temat tego produktu i zabiegu.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

uzupełnij medyczną kosmetyczną pielęgnację skóry