bodyshock
push-up

the ultimate treatment for 6 specific areas

150 ml
Krem ​​o intensywnym działaniu wygładzającym i ujędrniającym skórę, pomaga przywrócić odpowiednie napięcie tkanek, zwłaszcza w przypadku pośladków i biustu.

Intensywnie ujędrniający krem o lekkiej konsystencji. Synergia składników aktywnych stymuluje proces odnowy skóry, poprawia jej jędrność i elastyczność. Przeciwdziała zmianom w kondycji skóry zachodzącym w wyniku np. zmian hormonalnych (zwiotczenie skóry po ciąży i okresie laktacji, w wyniku schudnięcia). body-shock push-up pomaga odzyskać odpowiednie napięcie i jędrność skóry, zwłaszcza w okolicy piersi i pośladków.

bodyshock to silny profesjonalny zabieg, który zwalcza cellulit niezależnie od jego charakteru i stopnia zaawansowania oraz miejscowy tłuszcz oraz wiotkość. Został zaprojektowany specjalnie do leczenia zmian estetycznych występujących w nogach, pośladkach, brzuchu, bokach, ramionach, podwójnym podbródku i piersiach.

Kliknij ten link, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o bodyshock.

ácido madecásido

Ekstrakt z Chlorelli vulgaris

Ekstrakt z owoców kigelia africana

Powierzchnia objęta zabiegiem ciało.
Częstotliwość użycia raz dziennie and dwa razy dziennie.
Pora użycia rano and wieczorem.
Clock raz dziennie, dwa razy dziennie, rano and wieczorem.

Krem ​​o intensywnym działaniu wygładzającym i ujędrniającym skórę, pomaga przywrócić odpowiednie napięcie tkanek, zwłaszcza w przypadku pośladków i biustu.

Dodatkowe informacje

Marka bodyshock
Kategoria produktu użytek domowy
Wiek wszystkie
Faza rutynowa zabieg
Rodzaj skóry wszystkie
wskazania bodyshock push-up jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Został stworzony w celu poprawy jędrności i napięcia skóry już od pierwszego zastosowania. body push-up jest odpowiedni dla kobiet z implantami piersi, których mięśnie z czasem utraciły właściwe napięcie. Niezależnie od tego, czy był to profilaktyczny, czy korygujący zabieg, bodyshock push-up zapewni długotrwałe i widoczne rezultaty. bodyshock push-up poprawia ogólną kondycję skóry, nawilża, wygładza i ujędrnia skórę czyniąc ją wyraźnie młodszą.
Powierzchnia objęta zabiegiem ciało
Zobacz więcej

W tej sekcji możesz zadać dowolne pytanie na temat tego produktu i zabiegu.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

uzupełnij medyczną kosmetyczną pielęgnację skóry