bodyshock®
night reducer

BODYCARE SOLUTIONS

200 ml
Wyszczuplający krem na noc, ukierunkowany na walkę z cellulitem i modelowanie sylwetki. Skoncentrowany kompleks substancji czynnych działa podczas snu, reguluje metabolizm, ma właściwości drenujące i wspomaga eliminację tkanki tłuszczowej.

Komórki ludzkiego ciała są regulowane przez zegar biologiczny, który jest naturalnie aktywowany w ciągu dnia i nocy w oparciu o rytmy dobowe, co umożliwia mu pełnienie podstawowych funkcji (regeneracja i naprawa komórek itp.)

W godzinach snu organizm regeneruje komórki, przygotowując ją do godzin aktywności w ciągu dnia, zwiększając ukrwienie i temperaturę ciała oraz prowadząc działanie redukujące i sprzyjające mobilizacji zlokalizowanej tkanki tłuszczowej.

bodyshock night reducer to krem ​​na noc, ukierunkowany na walkę z cellulitem i modelowanie sylwetki. Skoncentrowany kompleks substancji czynnych działa podczas snu, reguluje metabolizm, ma właściwości drenujące i wspomaga eliminację tkanki tłuszczowej. Rano skóra jest zdecydowanie gładsza i napięta.

bodyshock to silny profesjonalny zabieg, który zwalcza cellulit niezależnie od jego charakteru i stopnia zaawansowania oraz miejscowy tłuszcz oraz wiotkość. Został zaprojektowany specjalnie do leczenia zmian estetycznych występujących w nogach, pośladkach, brzuchu, bokach, ramionach, podwójnym podbródku i piersiach.

Kliknij ten link, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o bodyshock.

Chlorella

Ekstrakt z planktonu

L-karnityna

Powierzchnia objęta zabiegiem ciało.
Częstotliwość użycia raz dziennie.
Pora użycia wieczorem.
Clock raz dziennie, wieczorem.

Wyszczuplający krem na noc, ukierunkowany na walkę z cellulitem i modelowanie sylwetki. Skoncentrowany kompleks substancji czynnych działa podczas snu, reguluje metabolizm, ma właściwości drenujące i wspomaga eliminację tkanki tłuszczowej.

Dodatkowe informacje

Marka bodyshock®
Kategoria produktu użytek domowy
Wiek wszystkie
Faza rutynowa zabieg
Rodzaj skóry wszystkie
wskazania bodyshock night reducer jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Został stworzony z myślą o nocnej walce z cellulitem i poprawie wyglądu skóry. Specjalnie zaprojektowany w celu leczenia estetycznych zmian występujących na nogach, pośladkach, brzuchu, bokach, ramionach, podwójnym podbródku i piersiach.
Powierzchnia objęta zabiegiem ciało
Zobacz więcej

W tej sekcji możesz zadać dowolne pytanie na temat tego produktu i zabiegu.

Możesz również odwiedzić naszych specjalistów w ich gabinetach, aby uzyskać porady dotyczące najbardziej odpowiednich zabiegów dla Twojej skóry i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zobacz centra
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

uzupełnij medyczną kosmetyczną pielęgnację skóry