bodyshock
night reducer

the ultimate treatment for 6 specific areas

200 ml
Wyszczuplający krem na noc, ukierunkowany na walkę z cellulitem i modelowanie sylwetki. Skoncentrowany kompleks substancji czynnych działa podczas snu, reguluje metabolizm, ma właściwości drenujące i wspomaga eliminację tkanki tłuszczowej.

Komórki ludzkiego ciała są regulowane przez zegar biologiczny, który jest naturalnie aktywowany w ciągu dnia i nocy w oparciu o rytmy dobowe, co umożliwia mu pełnienie podstawowych funkcji (regeneracja i naprawa komórek itp.)

W godzinach snu organizm regeneruje komórki, przygotowując ją do godzin aktywności w ciągu dnia, zwiększając ukrwienie i temperaturę ciała oraz prowadząc działanie redukujące i sprzyjające mobilizacji zlokalizowanej tkanki tłuszczowej.

bodyshock night reducer to krem ​​na noc, ukierunkowany na walkę z cellulitem i modelowanie sylwetki. Skoncentrowany kompleks substancji czynnych działa podczas snu, reguluje metabolizm, ma właściwości drenujące i wspomaga eliminację tkanki tłuszczowej. Rano skóra jest zdecydowanie gładsza i napięta.

bodyshock to silny profesjonalny zabieg, który zwalcza cellulit niezależnie od jego charakteru i stopnia zaawansowania oraz miejscowy tłuszcz oraz wiotkość. Został zaprojektowany specjalnie do leczenia zmian estetycznych występujących w nogach, pośladkach, brzuchu, bokach, ramionach, podwójnym podbródku i piersiach.

Kliknij ten link, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o bodyshock.

Chlorella

Ekstrakt z planktonu

L-karnityna

Powierzchnia objęta zabiegiem ciało.
Częstotliwość użycia raz dziennie.
Pora użycia wieczorem.
Clock raz dziennie, wieczorem.

Wyszczuplający krem na noc, ukierunkowany na walkę z cellulitem i modelowanie sylwetki. Skoncentrowany kompleks substancji czynnych działa podczas snu, reguluje metabolizm, ma właściwości drenujące i wspomaga eliminację tkanki tłuszczowej.

Dodatkowe informacje

Marka bodyshock
Kategoria produktu użytek domowy
Wiek wszystkie
Faza rutynowa zabieg
Rodzaj skóry wszystkie
wskazania bodyshock night reducer jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Został stworzony z myślą o nocnej walce z cellulitem i poprawie wyglądu skóry. Specjalnie zaprojektowany w celu leczenia estetycznych zmian występujących na nogach, pośladkach, brzuchu, bokach, ramionach, podwójnym podbródku i piersiach.
Powierzchnia objęta zabiegiem ciało
Zobacz więcej

W tej sekcji możesz zadać dowolne pytanie na temat tego produktu i zabiegu.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

uzupełnij medyczną kosmetyczną pielęgnację skóry