Witamina C jest sekretnym składnikiem niezawodnej formuły kosmetycznej. Witamina ta ma wielorakie właściwości na skórze, które sprawiają, że jest niezbędnym elementem zabiegów estetycznych. W mesoestetic® linia antiaging energy C łączy w sobie wszystkie cechy, aby stać się „obowiązkowym” rytuałem pielęgnacyjnym.


Od kilku lat guru od urody jasno mówią, że witamina C jest jednym z podstawowych składników ich codziennych kremów. A skąd to zaufanie? 

Witamina C (kwas askorbinowy) to przede wszystkim składnik, który zapobiega przedwczesnym oznakom starzenia i zapewnia doskonałe roświetlenie. Jest największym naturalnym sprzymierzeńcem przeciw starzeniu się. Ponadto wykazano, że po nałożeniu na skórę jej działanie utrzymuje się do 48 godzin i osiąga efekt 30 razy większy niż przy podaniu doustnym. 

Linia antiaging de mesoestetic® energy C zawiera wysokie stężenie tej witaminy, przeznaczonej do zwalczania skutków pierwszego stopnia starzenia się skóry.

Najbardziej wyróżniającymi się cechami tej linii są: 

  • Podwójne działanie przeciwutleniająceenergy C neutralizuje wolne rodniki i regeneruje komórki. 
  • Efekt rozświetlający: dzięki witaminie C linia ta poprawia wygląd plam pigmentacyjnych i zapobiega ich powstawaniu. 
  • Łagodzi drobne zmarszczki i linie mimiczne: stymuluje produkcję kolagenu, czyli białka odpowiedzialnego za utrzymanie naturalnej jędrności skóry. 
  • Ochrona przed promieniowaniem UVA i UVBenergy C działa zarówno zapobiegawczo, jak i paliatywnie dla uszkodzeń oksydacyjnych spowodowanych ekspozycją na słońce 

Linia energy C składa się z energy C intensive creamenergy C eye contour oraz energy C complexmesoestetic® istnieje również profesjonalny zabieg antyoksydacyjno-rozświetlający na bazie witaminy C, uzupełniony energetyzującą techniką masażu. 

Nie czekaj dłużej, aby wypróbować działanie witaminy C i uzyskać promienną skórę. Tej jesieni rozświetl swoją skórę i zachowaj jej naturalny blask dzięki linii energy C.