Czy zauważasz, że podczas czesania wypada Ci za dużo włosów? Kiedy używasz szamponu lub odżywki, myślisz, że tracisz więcej włosów niż zwykle? Czujesz, że Twoje włosy tracą gęstość i witalność? Ogólnie rzecz biorąc, sytuacje te są zależne od pory roku, a ich manifestacja jest ograniczona w czasie. Mamy rozwiązanie! Zabiegi tricology firmy mesoestetic® zatrzymują wypadanie włosów oraz stymulują wzrost mocniejszych i zdrowszych włosów.


Wypadanie włosów może być długotrwałe lub przejściowe. Jesień to czas, kiedy wypadanie jest silniejsze. Okresy stresu lub połogu to kolejne etapy, które również powodują osłabienie włosów. W każdej sytuacji wygodnie jest leczyć problem i znać produkty, które mogą pomóc ożywić włosy i walczyć znieestetycznym, odwodnionym wyglądem. 

Istnieje wiele wskazówek dotyczących cienkich włosów, domowych sposobów na wypadanie włosów, szamponów przeciw wypadaniu włosów itp. Pierwszą rzeczą jest zaakceptowanie rodzaju włosów, jakie mamy, aby zidentyfikować źródło problemu oraz sposób jego leczenia. W mesoestetic® mamy dwa rozwiązania przeciw wypadaniu włosówtricology hair growth intensive lotiontricology intensive hair loss shampoo. 

tricology hair growth intensive lotion to intensywny balsam przeciw wypadaniu włosów o działaniu rewitalizującym. Ten balsam polecany jest zarówno przy przejściowym wypadaniu włosów, jak i w walce z licznymi aktywatorami łysienia u mężczyzn i kobiet. Jego ekskluzywna formuła opracowana przez mesoestetic® sprzyja ukrwieniu, co usprawnia transport idostarczanie składników odżywczych. Dodatkowo stymuluje mieszki włosowe odpowiedzialne za wzrost włosów i nawilża je. 

Szampon tricology do intensywnego wypadania włosów to szampon przeciw wypadaniu włosów, który spowalnia i osłabia postęp łysienia zarówno męskiego, jak i żeńskiego. Szampon ten można łączyć z balsamem tricology hair growth intensive lotion, aby uzyskać kompletną kurację i nakładać oba roztwory co drugi dzień. W przypadku włosów suchych zaleca się nakładać go tylko 2 razy w tygodniu. 

Jeśli problem z wypadaniem włosów jest poważniejszy, istnieją inne sposoby leczenia łysienia: wstrzyknięcie substancji aktywnych za pomocą mezoterapii lub mikroigłowania. Zabiegi te muszą być wykonywane przez estetyków lub lekarzy. Zdobądź informacje!