Modelka Inés Sastre potwierdza skuteczność kuracji dermamelan® na przebarwienia skórne: „Ten zabieg działa. Moja skóra nigdy nie wyglądała tak dobrze”.


ines sastre dermamelan przebarwienia

data publikacji: 25 października, 2022

Inés Sastre została ambasadorką zabiegu depigmentacyjnego dermamelan® po tym, jak w 2021 roku poddała się zabiegowi mesoestetic®. Dwa lata później międzynarodowa top modelka potwierdza, że jej skóra nadal jest wolna od przebarwień i że jest zachwycona rezultatami.

dermamelan® to jedyny na rynku medyczny zabieg depigmentacyjny o wysoce skutecznym działaniu korygującym i regulującym.: usuwa przebarwienia skórne i reguluje nadprodukcję melaniny, hamując i zapobiegając ponowne pojawianie się przebarwień. Działa również jako silna kuracja anti-aging, ponieważ regeneruje skórę, zwiększając jej elastyczność i świetlistość, oraz likwiduje zmarszczki.

ines sastre dermamelan

Jak mówi Inés Sastre, ambasadorka dermamelan®: „Zabieg dermamelan® wykonałam rok temu i mogę powiedzieć, że sprawdził się u mnie w 100%.”.

„Jestem bardzo zadowolona z efektów dermamelan®. Moja skóra nigdy nie wyglądała tak dobrze”. Oprócz znacznej redukcji przebarwień, Inés odczuwa poprawę tekstury, jakości i blasku swojej skóry.

Natomiast fotoprotektor, wskazany dla skóry z przebarwieniami, mesoprotech® melan 130 pigment control, stał się nieodzownym elementem jej codziennej pielęgnacji. Modelka wyjaśnia: „fotoochrona stała się moim nieodłącznym przyjacielem”.

mesoprotech melan 130

Na koniec Inés potwierdza: „Z czystym sumieniem poleciłabym dermamelan ® osobie, która walczy z przebarwieniami skóry. Powiedziałabym jej, że ten zabieg działa i żeby nie traciła nadziei”.

Przebarwienia skóry to problem globalny i narastający, występujący we wszystkich rodzajach skóry, który nasila się po lecie i długotrwałej ekspozycji na słońce. mesoestetic® oferuje rozwiązania depigmentacyjne od ponad 30 lat, co uczyniło firmę światowym liderem w tej dziedzinie. Nowy dermamelan® łączy doświadczenie mesoestetic® w tej dziedzinie z najnowszymi badaniami naukowymi i zastosowaniem nowych technologii w jego rozwoju, co dało początek dwóm patentom hiszpańskiego laboratorium.

Cała kuracja, z pierwszym etapem w gabinecie lekarskim i późniejszą pielęgnacją w domu, trwa w sumie 4 miesiące, choć rezultaty można zauważyć już po pierwszych kilku tygodniach.. Po zakończeniu kuracji, konieczna będzie dalsza kontrola przebarwień oraz stosowanie kremu z bardzo wysoką ochroną przeciwsłoneczną, aby uniknąć ich ponownego wystąpienia.

Zabieg może być przeprowadzony w certyfikowanych centrach medycyny estetycznej.