Ze strony mesoestetic potwierdzamy to: działają i są Twoim najlepszym sprzymierzeńcem w poprawianiu wyników ćwiczeń.

mesoestetic dysponujemy wysoce skutecznymi produktami do stosowania w domu wcelu leczenia tych zmian, które chcesz poprawić, aby poczuć się jeszcze lepiej. 

Ale czy one działają? Nie wyobrażajmy sobie, że produkt przenika tam, gdzie odkłada się tłuszcz – nie jest to możliwe, ale trzeba mieć na uwadze, że skóra reaguje bodźcami. Dzięki funkcji receptorowej skóry, gdy produkt aplikowany jest miejscowo z substancją aktywną, taką jak l-karnityna, działa z następujących powodów: 

  1. Wyzwalana jest reakcja kaskadowa: Składniki aktywne produktu aktywują receptory komórkowe w skórze, które będą pomagać w działaniu redukującym. 
  1. Już samo zastosowanie miejscowego produktu wyraźnie poprawia jakość i teksturę skóry, zapewniając nawilżenie, poprawiając elastyczność iogólny stan skóry. Cellulit znajduje się w głębokiej warstwie, ale widzimy go na powierzchni (i tam, gdzie nam przeszkadza). 
  1. Masaż, który wykonujemy, nakładając produkt, sprzyja krążeniu, osiągnięciu metabolizmu tłuszczu oraz drenażowi i eliminacji toksyn. 

Jednak nie wszystkie produkty działają. W mesoestetic opracowujemy produkty kosmeceutyczne (kosmetyki produkowane zgodnie z farmaceutycznymi standardami jakości). Jako firma farmaceutyczna potrafimy formułować produkty o dużej koncentracji aktywów oraz mamy dostęp do specyficznych technologii, które czynią je wysoce skutecznymi. 

Niezależnie od Twojego wyboru ze strony mesoestetic oferujemy Ci rutynowe produkty do stosowania w domu, które pomogą wzmocnić efekt codziennych ćwiczeń i szybciej osiągnąć oczekiwane rezultaty: 

PRZED TRENINGIEM... 

30 minut przed rozpoczęciem sesji ćwiczeń weź dawkę bodyshock slim up!reducerZwiększy ona spalanie nagromadzonego tłuszczu, przekształcając kwasy tłuszczowe wenergię, dzięki czemu poczujesz więcej sił witalnych. Pomoże Ci ona również zwiększyć masę mięśniową. 

Następnie zastosuj bodyshock local reducer w najbardziej problematycznych miejscach, poprzez masaż okrężny. Będziesz mógł(-a) zwiększyć dotlenienie komórek i sprzyjać drenażowi okolicy, pomagając zmniejszyć gromadzenie się zlokalizowanej tkanki tłuszczowej. To normalne, że obszar staje się czerwony i pojawia się uczucie swędzenia/kłucia. Oznacza to, że produkt działa! 

A PO SESJI... 

Pod koniec treningu i po zasłużonym prysznicu nałóż bodyshock night reducer na całą okolicę, którą chcesz poddać kuracji, poprzez energiczny masaż. Zwalczysz miejscowe nagromadzenie tłuszczu i ułatwisz drenaż limfatyczny, uzyskując bardziej wystylizowaną sylwetkę.