age element® brightening
complex plus

ANTIAGING BRIGHTENING SOLUTIONS

Kuracja o intensywnym działaniu rewitalizującym i rozświetlającym. Zawiera 15% czystej, wyizolowanej witaminy C, która zapewnia maksymalną skuteczność działania.
5,5 ml x 4
289,00 zł

4 tygodnie intensywnej kuracji antyoksydacyjnej, rewitalizującej i rozświetlającej. Skoncentrowany roztwór zawierający 15% witaminy C, która stymuluje zdolność skóry do ochrony przed wolnymi rodnikami, spowalniając przedwczesne starzenie się. Jego udoskonalona formuła zawiera składniki aktywne, które wspomagają odnowę naskórka.

kwas hialuronowy

trisacharyd

witamina C

Przeznaczenie twarz.
częstotliwość stosowania raz dziennie.
Kiedy stosować wieczorem.
Clock raz dziennie, wieczorem.

Stosować przez 4 tygodnie. Witamina C jest zamknięta w specjalnej nakrętce, dzięki czemu jej właściwości pozostają nienaruszone do momentu użycia. Przed pierwszym użyciem należy aktywować witaminę C. Aby to zrobić, wykonaj poniższe czynności: - Zdjąć nakrętkę zabezpieczającą i zastąpić ją nakrętką zawierającą kapsułkę z czystą witaminą C. - Dokręcić nakrętkę butelki do samego końca. Spowoduje to uwolnienie witaminy C. - Wstrząsać energicznie przez 1-2 minuty i odstawić na kolejne 2 minuty przed założeniem nakrętki z zakraplaczem. Po dwóch minutach można zacząć stosować preparat na czystą, suchą skórę. Stosować wieczorem. - Rozprowadzić równomiernie na twarzy, wykonując lekki masaż, aż do całkowitego wchłonięcia. Każda buteleczka jest przeznaczona na 7 dni kuracji. Aby utrzymać skórę w optymalnym stanie, zaleca się powtarzanie kuracji co 4 miesiące.

Marka age element® brightening
Kategoria produktu do użytku domowego
Wiek wszystkie
Faza rutynowa zabieg
Rodzaj skóry wszystkie
wskazania Intensywna kuracja dla skóry pozbawionej blasku i równomiernego kolorytu oraz z pierwszymi oznakami starzenia.
Przeznaczenie twarz
Zobacz więcej

W tej sekcji możesz zadać dowolne pytanie na temat tego produktu i zabiegu.

Możesz również odwiedzić naszych specjalistów w ich gabinetach, aby uzyskać porady dotyczące najbardziej odpowiednich zabiegów dla Twojej skóry i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zobacz centra

Bezpłatna wysyłka w Polsce przy zamówieniach powyżej 200 zł.

Dostawa w ciągu 24/72 godzin*.

* Dostawy są realizowane w dni robocze

Zamówienia złożone do godziny 12:00 od poniedziałku do piątku wysyłane są tego samego dnia.

W przypadku zamówień o wartości mniejszej niż 200 zł koszt transportu wynosi 20 zł.

14 dni na zwrot zakupionych produktów.