age element® brightening
complex plus

icon-brightening

ANTIAGING BRIGHTENING SOLUTIONS

Kuracja o intensywnym działaniu odnawiającym i rozświetlającym. Zawiera 15% czystej, wyizolowanej witaminy C, która zapewnia maksymalną skuteczność działania.
5,5 ml x 4

4 tygodnie intensywnej kuracji antyoksydacyjnej, rewitalizującej i rozświetlającej. Skoncentrowany roztwór zawierający 15% witaminy C, która stymuluje zdolność skóry do ochrony przed wolnymi rodnikami, spowalniając przedwczesne starzenie się. Jego udoskonalona formuła zawiera składniki aktywne, które wspomagają odnowę naskórka, dzięki czemu skóra staje się zrewitalizowana i rozświetlona.

kwas hialuronowy

Trisacárido

witamina C

Powierzchnia objęta zabiegiem twarz.
częstotliwość stosowania raz dziennie.
pora użycia wieczorem.
Clock raz dziennie, wieczorem.

Przez 4 tygodnie. Witamina C jest zamknięta w specjalnej nakrętce, dzięki czemu jej właściwości pozostają nienaruszone do momentu użycia. Przed pierwszym użyciem należy aktywować witaminę C. Aby to zrobić, wykonaj poniższe czynności: - Zdjąć nakrętkę zabezpieczającą i zastąpić ją nakrętką zawierającą kapsułkę z czystą witaminą C. - Dokręcić nakrętkę butelki do samego końca. Spowoduje to uwolnienie witaminy C. - Wstrząsać energicznie przez 1-2 minuty i odstawić na kolejne 2 minuty przed założeniem nakrętki z zakraplaczem. Po dwóch minutach można zacząć stosować preparat na czystą, suchą skórę. Stosować wieczorem. - Rozprowadzić równomiernie na twarzy, wykonując lekki masaż, aż do całkowitego wchłonięcia. Każda buteleczka jest przeznaczona na 7 dni kuracji. Aby utrzymać skórę w optymalnym stanie, zaleca się powtarzanie zabiegu co 4 miesiące.

Marka age element® brightening
Kategoria produktu użytek domowy
Wiek wszystkie
Faza rutynowa zabieg
Rodzaj skóry wszystkie
wskazania Intensywna kuracja dla skóry pozbawionej blasku i równomiernego kolorytu oraz z pierwszymi oznakami starzenia.
Powierzchnia objęta zabiegiem twarz
Zobacz więcej

W tej sekcji możesz zadać dowolne pytanie na temat tego produktu i zabiegu.

Możesz również odwiedzić naszych specjalistów w ich gabinetach, aby uzyskać porady dotyczące najbardziej odpowiednich zabiegów dla Twojej skóry i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zobacz centra